Кількість
|
Вартість
|
||
|
Насосні станції – ідеальне рішення для індивідуальної водопровідної системи транспортування води безпосередньо в будинок.
Станції призначені для постачання (подання) чистої води під постійним тиском, безперервного водопостачання в автоматичному режимі приватних будинків, котеджів, господарських об'єктів і інших споживачів водою, яка подається з водогону, накопичувальних ємностей, колодязів і інших джерел.
Насосні станції автоматично підтримує необхідний тиск в системі водопостачання, самостійно включаючись і виключаючи в міру витрачання води споживачем (при відкритті / закритті крана в системі розбору).
Насосна станція з електронним реле тиску
Переваги:
- Можливість провести монтаж і демонтаж обладнання в найкоротший термін. Завдяки тому, що насосна станція є зібраним і відрегульованим пристроєм, встановити і підключити її до водопроводу зможе навіть новачок. Підключення станції до електромережі здійснюється за допомогою кабелю живлення з вилкою, що має заземлюючий контакт, і розетки із заземлюючим контактом.
- Універсальність. Обладнання цього типу підходить для забору води з будь-яких джерел – криниці, свердловини, штучного резервуара або природної водойми.
- Компактність. Невеликі розміри і конструкція дозволяють пересувати станцію.
- Висока надійність. До складу кожної насосної станції входить електронний контролер тиску – прилад, який відповідає за включення і виключення насоса. Моделі з літерою «А» самостійно перезапускают електронасос по заданому алгоритму.
- Захист від «сухого» ходу. При відсутності води в трубопроводі спрацьовує захист від «сухого» ходу і контролер зупиняє електронасос. Кількість режимів роботи (настройка параметрів) залежить від моделі контролера тиску.
- Багатоступенева захист від збоїв у функціонуванні: світлова індикація дозволяє своєчасно виявити несправність системи водопостачання
- Захист станції при аварійних режимах роботи забезпечується тепловим реле, встановленим в обмотці електронасоса.
Найважливішим елементом системи є насос, саме від його характеристик залежать функціональні можливості обладнання. Одним з важливих параметрів є споживана потужність насоса, яка в різних моделях варіюється в межах від 0.37 до 1.5 кВт.
Насосна станція *ALBA* JET110/ЕРР-16
Станція виготовлена на базі самовсмоктуючого струминно – відцентрового насоса JET 110 ТМ*ALBA*згідно вимог ТУ У 28.1-2540801233-001:2018. Кожна станція підлягає приймально - здавальним випробуванням, проходить процедуру вхідного контролю і після перевірки на відповідність конструкторській та нормативної документації, паспорт виробу ставиться відмітка служби технічного контролю і клеймо майстра. Всі деталі і складальні одиниці в процесі виготовлення пред'являються службу ВТК. Підприємство - виробник гарантує відповідність станцій вимогам цих технічних умов при дотриманні споживачем умов транспортування, зберігання, монтажу і експлуатації.
Конструктивні особливості насосної частини:
- Корпус насосної камери – чавун,
- Робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL
- В насосну камеру вбудований вузол ежектора (Дифузор з трубкою Вентурі) – високоміцний технополімер НОРИЛУ
У комплектацію станції також входить:
- Контролер тиску електронний ЕРР 16
-
Комплект поставки: паспорт, інструкція по експлуатації, тара пакувальна (коробка), етикетка.
Область застосування та встановлення насосної станції ALBA JET 110B/ЕРР-16:
Насоси серії JET рекомендуються для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації і економічності, ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими і середніми резервуарами автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення невеликих ділянок. Установка насоса повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу. Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан, або зворотний клапан, на всмоктуючому патрубку.
Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленого в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок, що залишилася рециркулює допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса. Заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні пробки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в нагнітальну камеру, виштовхуючи його через вихідний трубопровід. Утворився таким чином вакуум призведе до підйому рівня води у всмоктуючому трубопроводі, викликаючи явище самовсмоктування.
Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) повітря накачується рідини. При розробці серії JET, на основі попереднього досвіду ALBA, особливу увагу було приділено підбору матеріалів для виробництва та у всіх електродвигунах насосів використовується виключно мідна обмотка, в яку вбудована захист від перевантажень з автоматичним перезапуском, вал насоса виготовлений з нержавіючої сталі AISI304, робочі колеса, дифузор і трубка вентурі виготовлені з високоякісного технополімера NORYL, а також приділено увагу гідравлічної ефективності, в результаті чого насоси стали більш компактними, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.